Strona Główna (www.zespoly.pl)  |  Strona Główna zespołu  |  Kontakt
WITAMY !!!

Zespół "GANG MUSIC" zaprasza do współpracy.

    Zespół "Gang Music" powstał w listopadzie 2002 roku. Występujemy w składzie czteroosobowym. Na specjalne życzenie, w szczególnych warunkach możemy zagrać w składzie zmniejszonym. Krótki rodowód zespołu (choć indywidualnie każdy z nas ma o wiele dłuższe doświadczenie estradowe) jest według nas atutem, ponieważ zależy nam na zdobyciu marki. Naszą pracę wykonujemy z pasją i zaangażowaniem, próżno szukać w nas rutyny.

    Zespół wykonuje muzykę wielu pokoleń, nie ograniczamy się do określonych stylów muzycznych, więc nasza oferta obejmuje zarówno utwory Mieczysława Fogga, jak i aktualnych gwiazd muzyki krajowej i zagranicznej. Nasz repertuar dostosowujemy do potrzeb indywidualnych klienta oraz okoliczności, w których występujemy.

    Podczas naszych występów wykorzystujemy przede wszystkim muzykę z profesjonalnie przygotowanych podkładów (posiadamy kilka tysięcy podkładów do piosenek), ale gramy również na żywo używając takich instrumentów jak fortepian, syntezator, akordeon, gitara, saksofon, trąbka, klarnet oraz wykorzystujemy drobne instrumenty perkusyjne.

    Obsługujemy wesela, imprezy firmowe, sylwestrowe, ale zdarzało się nam uczestniczyć także w imprezach bardziej kameralnych.

   Zespół "Gang Music" występuje w składzie:

  • Magdalena Linek - wokalistka - doświadczenie zawodowe zdobyła śpiewając w dwóch zespołach pop rockowych, na wielu znanych festiwalach muzycznych np. Węgorzewo

  • Paweł Myszczyszyn - wokalista, gitarzysta - uczestnik festiwalu w Jarocinie i w Sopocie. Doświadczenie zdobywał także za granicą. Laureat programu TV "Szansa na sukces", laureat programu TV "Muzyczna winda". WODZIREJ

  • Michał Kłoniewicz - - trębacz, akordeonista - pomaga również w wokalach. Można z nim porozmawiać na każdy temat.
    Gra w Orkiestrze Filharmonii Warszawskiej.

  • Piotr Bogdziewicz - saksofonista, klarnecista i pianista. Dobry duch zespołu.
    Gra w Orkiestrze Reprezentacyjnej Policji.

    Z zespołem współpracuje profesjonalny kamerzysta, posiadający sprzęt wysokiej klasy.
Z jego usług korzysta, na co dzień TVP. Polecamy.

    Posiadamy własny sprzęt nagłaśniający o mocy 400 wat z możliwością podniesienia mocy do 600 wat.

    Sprzęt, którego używamy wyprodukowany został przez znanych markowych producentów takich jak Crown, Behringer, Yamaha, Weltmaister, Ovation. Gwarantuje on wysoką jakość i niezawodność.

Gwarantujemy najwyższy poziom muzyczny.

Serdecznie zapraszamy do współpracy:

Magdalena Linek
Paweł Myszczyszyn
Michał Kłoniewicz
Piotr Bogdziewicz